Nátěrové systémy Derfflinger

Široká nabídka nátěrových technologií

Navrhneme Vám a zhotovíme průmyslový nátěrový systém pro korozní zatížení C1-C5M, protipožární nátěry, nátěry pro nemocnice nebo bytové domy.

Zátěžové nátěry průmyslových podlah

Provádíme zátěžové nátěry a stěrky průmyslových podlah pro střední a vysoké zatížení, povrchy s vysokou chemickou odolností. Plastbetonové podlahy odolávají kyselinám, louhům, olejům, ropným produktům. Použití pro výrobní provozy, potravinářské provozy a chemický průmysl, nátěry garáží, výtahových šachet, skladů, bazénů, zásobníků vody.

Nátěry ocelových konstrukcí

Provádíme zhotovení několikavrstvých protipožárních nátěrů ocelových konstrukcí obchodních center, výrobních hal a nosných ocelových konstrukcí. Nátěry sloupů vysokého napětí, ocelových požárních schodišť, balkonových klecí, exteriérových konstrukcí přístřešků, laviček, plotů, vrat, zábradlí...

Nátěry strojů

Provádíme nátěry průmyslových strojů, traktorů, automobilů, letadel.

Speciální nátěrové systémy

Provádíme několikavrstvé nátěry do prostředí C4 - C5M s požadavky na vysokou korozní odolnost, nátěry lodí, mostů, ropných plošin.

Antimikrobiální nátěry, interiérové a fasádní nátěry

Provádíme systémové fotokatalytické nátěry Detoxy Color nemocnic, potravinářských provozů, průmyslových objektů, rodinných domků a bytových domů.

Nátěry dřeva

Provádíme ochranné lazurovací laky, transparentní PUR laky, nátěry dřevodomků, dřevěné podbití rodinných domů, ploty, okna, dveře, nátěry proti plísním a škůdcům.

Copyright © 1970-2022 Derfflinger. Všechna práva vyhrazena.