Nátěrové systémy a ocelové konstrukce Derfflinger

Široká nabídka nátěrových technologií

Navrhneme Vám a zhotovíme průmyslový nátěrový systém pro korozní zatížení C1-C5M, protipožární nátěry, nátěry pro nemocnice nebo bytové domy.

Zátěžové nátěry průmyslových podlah

Provádíme zátěžové nátěry a stěrky průmyslových podlah pro střední a vysoké zatížení, povrchy s vysokou chemickou odolností. Plastbetonové podlahy odolávají kyselinám, louhům, olejům, ropným produktům. Použití pro výrobní provozy, potravinářské provozy a chemický průmysl, nátěry garáží, výtahových šachet, skladů, bazénů, zásobníků vody.

Nátěry ocelových konstrukcí

Provádíme zhotovení několikavrstvých protipožárních nátěrů ocelových konstrukcí obchodních center, výrobních hal a nosných ocelových konstrukcí. Nátěry sloupů vysokého napětí, ocelových požárních schodišť, balkonových klecí, exteriérových konstrukcí přístřešků, laviček, plotů, vrat, zábradlí...

Nátěry strojů

Provádíme nátěry průmyslových strojů, traktorů, automobilů, letadel.

Speciální nátěrové systémy

Provádíme několikavrstvé nátěry do prostředí C4 - C5M s požadavky na vysokou korozní odolnost, nátěry lodí, mostů, ropných plošin.

Antimikrobiální interiérové a fasádní nátěry

Provádíme systémové fotokatalytické nátěry Detoxy Color nemocnic, potravinářských provozů, průmyslových objektů, rodinných domků a bytových domů.

Nátěry dřeva

Provádíme ochranné lazurovací laky, transparentní PUR laky, nátěry dřevodomků, dřevěné podbití rodinných domů, ploty, okna, dveře, nátěry proti plísním a škůdcům.

Zakázková výroba ocelových konstrukcí

Vyrábíme těžké ocelové konstrukce mostů, obchodních center, logistických areálů a nádraží, sloupy VN. Zakázkově vyrábíme požární schodiště, příhradové konstrukce, výtahové šachty, balkony, vrata a brány, containery, sila a zásobníky. Výroba konstrukcí výrobních linek, repase a výroba konstrukcí těžebních strojů, armatury a technologické celky do potravinářských a chemických provozů, nerezové konstrukce a armatury, zpracování nerezové oceli AISI 304, AISI 430, AISI 316Ti, AISI 316L, ASI 321. Provádíme montáže OK a technologických celků.

Obchodní centra

Provádíme výrobu atypických ocelových konstrukcí obchodních center dle projektové dokumentace investora.

Sportovní arény

Provádíme výrobu ocelových konstrukcí sportovních arén dle projektové dokumentace investora.

Logistické a skladovací areály

Provádíme výrobu ocelových konstrukcí obchodních a skladovacích center, logistických areálů dle projektové dokumentace investora.

Zásobníky a sila

Provádíme návrh a výrobu sil a zásobníků stavebních materiálů a zemědělských plodin.

Zásobníky kapalných a sypkých hmot s technologií dopravníků

Provádíme návrh, výrobu a montáž zásobníků stavebních hmot, sil a nádrží, dodávky transportních systémů.

Konstrukce mostů a hrází

Provádíme návrh a výrobu mostních konstrukcí, opravy nátěrů a sanace mostů, sanace jezů a hrází.

Zásobníky TUV

Provádíme návrh, výrobu a montáž zásobníků TUV, podpůrných konstrukcí rozvodů TUV a tepla.

Armatury

Provádíme návrh, výrobu a montáž armatur pro chemický a potravinářský průmysl.

Containery

Provádíme návrh, výrobu a montáž containerů pro umístění elektrorozvoden a technologických rozvodů.© 1970-2024 společnost Derfflinger s.r.o. Všechna práva vyhražena.

Detects Support of WebP image format